2015
tréninky
Madonna: st, t 18,15-19,30
HVK po, pá 18,00-19,30

2014
Madonna show
TŠ Duha eská Lípa - 1.místo
SUT Litomice - 3. místo
áslavský tylístek - 1.místo
DD 201 - 1.místo
Dance Cup Chlumec - 1.místo
SUT MR Litomice - 12.místo
MR AT Jablonec - 2.místo


Lara Croft
TSR Most 2014  - 1.místo
SUT Litomice - 1. místo
TSR Chrudim - 11.místo
FTM Litomice MR - 3.místo


2013

Quasimodo
Dance Dín 2013 - 1.místo
TSR Most - 1.místo
TSR Praha M -1.místo
TSR Praha MR - 1.místo

Womanly

Dance Dín 2013 - 2.místo
TSR Most - 1.místo
SUT - 3.místo
TSR Praha - 9.místo

2012
Dobití severního pólu, aneb první enská výprava
TSR 2012 region Most - 1.místo
Dance Dín 2012 - 2. místo
TSR M Praha - 6.místo
SUT Praha - 5. místo
TSR MR - 7.místo

-----------------------------------------------------------------
2011
Pygmalion
FTM SUT 2011 region - 2. místo
Dance Dín 2011 - 3.místo
Viva Jump Teplice 2011 - 1. místo

2010 - "Mu se eleznou maskou"
Dance Dín 2010 - 1. místo
FTM eská Lípa 2010 - region - 1.místo
FTM MR Plze - semifinále 11.místo
Tanení skupina roku tour 2011 region - 2. místo

2009 - "Drákulova zloba"

Dance Dín 2009 - 3.místo
FTM region 2009 - 3.místo
MR Plze2009 - finálové 5.místo
Kdo si taní , nezlobí 2009 - 1.místo
Dance Dubí 2009 - 1. místo
Dance Dín 2010 - 3. místo

2008 - "Vtší bere"
Dance Dín 2008 - 1.místo
FTM SUT 2008 - 1.místo

MR FTM SUT - 8.místo

Taníme pro radost eský Dub 2008 - 2.místo
Dance Dubí 11/2008 - 1.místo
Pozvání na Benefici "Dti dtem" do kongresového centra v Praze

2007 - "Bakterie"
Dance Dín 2007 - 2.místo
Tanení unie - Praha - 8.místo
2007 - "V zajetí asu"
FTM SUT 2007 - 2.místo
MR FTM SUT - 9.místo


2006 - "Osvobo se tancem"
FTM SUT 2006 - 2.místo
MR FTM SUT - 13.místo
Sedikvítek 2007 - 4.místo

2005 - "Pokušení Boh, aneb ábel v nás"
FTM SUT 2005 - 1.místo
MR FTM SUT - 7.místo
Dance Dín 2006 - 1.místo
Sedikvítek 2006 - 1.místo
Pozvání na Benefici "Dti dtem" do kongresového centra v Praze

2004 - "Chair Dance"
Sedmikvítek 2005 - 2.místo
2003 - " Bond 007"

2002 - "Kašpar, Melichar a Alcazar"

2001 - "Šetek je Bh"
finále R 2001

2000 - "Blue Angels"
Mistrovství Evropy 2000 Slovensko - 11.místo

1999 - "Buffalo 66"
MTO krajská sout 4.místo

1998 - "Slow Motion"
MTO krajská sout 1.místo
MTO MR Prostjov 13.místo


1997 - "Red or Dead"
MTO krajská sout 1.místo
MTO MR Prostjov 7.místo

1997 - "Insomnia"
MTO krajská sout 1.místo
MTO MR Prostjov 12.místo

1996 - "Pes rové brýle"
MTO krajská sout 1.místo
MTO MR Prostjov 18.místo


1995 - "as"
MTO krajská sout 1.místo
MTO MR Prostjov 11.místo


1994 - " Leila"
1993 - "Felix",  Erotic
1992 - " V podruí en", Voque"
1991 - "Jannetka"
1990 - "Bad"